Головна » Статті » Мої статті

Ще раз .....
Ось і настав день 16 липня, в який з’їхалися діти на другий термін в літній табір м. Перечин. У цьому таборі були діти з різних парафій: Березного, Ремети, Заброді, Ужгороду та Оноківців, ну і звичайно ж з Перечина. Цей табір був цікавий і насичений чудовими іграми, забавами, конкурсами, в яких діти могли показати і розкрити себе, а також сценками, через які кожний мав змогу спізнати краще Бога. Не забуваємо і про конференції о. Антона в яких, він говорив про Пресвяті Таїнства. Діти завжди перебували в присутності нашого настоятеля о. Антона, який завжди був і грав ігри разом з дітьми, сестри Алжбети, яка приділяла не менше їм уваги, та сестри Кларіси, яка мабуть не відходила від дітей ні на хвилинку, в таборі перебувало 20 дітей, які були поділені на три команди, за якими наглядали аніматори: Скрип Світлана, Айх Аліса, Богдан Іван.
Враження дітей: 
Команда ( Смішарики ): Нам дуже сподобалися захоплюючі та цікаві ігри,змагання на стадіоні, весела гра «Шукання скарбів». 
Команда (Сяйво Землі): Нам дуже сподобалися сценки, які можливо не зовсім вдавались, але було круто. Дуже гарно дякуємо за чудову їжу, яку для нас готувала сестра Алжбета та Нагел Тетяна.
Команда (Ангели надії): З нами були дуже веселі аніматори, які для нас підготували багато цікавих ігор. Дякуємо за такий чудовий табір,ми будемо сумувати за всіма вами.

Светлана Скрип

.

Категорія: Мої статті | Додав: Anton (05.03.2013) | Автор: Світлана Скрип
Переглядів: 653 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]