Анимации, Анимационные картинки

Діти і молодь

  •      це фундамент для майбутніх нових, християнських  сімей та покликань в церкві. Починаючи з 1990 року в Ужанській долині ведуть діяльність священики Місійної спільноти св. Вікентія де Поль. Також з ними співпрацюють « Дочки св. Франциска з Асисси. /парафія Великий Березний та Забрідь/ та до жовтня 2009 співпрацювали й Милосердні сестри св. Вікентія – Сатмарки, що діяли в Перечині, Туря Реметах, Оноківцях та Гуті, але з певних причин нас залишили.


    Катехизація дітей і молоді в школі та в церкві, була головним пріоритетом. Створювалося багато можливостей, як поглибити віру та приятельство: літні табори, різні зустрічі – які були місцем для розмов та дружби, спільні акції – спортивні чи розважальні. Планові виходи на природу з пікніком та забавою, подорожі в Словакію до села Удавске  в Гуменському районі, де клуб Місійного руху завжди мав для нас підготовану програму.

     Також вибудовувалися ставлення до літургії – молитва, хор. Розвивалися й знання з допомогою різних змагань – Біблійна олімпіада, КВК та зустрічі молоді на рівні дієцезії. Багато видів діяльності продовжують і надалі існувати, деякі перестали, або ж змінився стиль.

     Діти й молодь – це наше майбутнє. Останнім часом багато разів звучить думка : «Незалишімо дітей та молодь самих». Тому хочу подякувати всім тим, що були перед нами й залашили добрі почуття в серцях дітей та молоді, виховали з них хороших батьків, християн, чи духовні покликання в священничому, або чернечому покликанні. Всім доброчинцям – спонсорам, щирим людям, всім,  в чиїх серцях ми є і які за нас моляться.

     Заодно попросити Вас про співпрацю з єдиною метою: «Зробити все, щоб серце дитини ніколи не втратило віру й надію, завжди відчувало опору зі сторони священика, черниці, дорослого християнина.

                                                                                                                                                                                                                                  О. Антон Єдінак, СМ
  


Фотоальбом діти та молодь