Спільнота, яку засновав св. Вікентій Поль /Vincent de Paul 1581 - 1660/, в співробітництві зі святою Луїзою де Маріл'як /Lujza de Marillac 1591 - 1660/ в Парижі, відома між людьми - Вінцентки. Заснування датується 29 листопада 1633року. Сестри носять одяг cинього кольору. Любов Ісуса Христа - Розіп'ятого - є для них мотивацією і прикладом та заохочує їх поспішати на допомогу бідним.  
      Св. Вікентій був в свій час дуже сприйнятливий до терпіння та біди людей, яких йому посилає Бог. Він бачив покинутих людей, хворих у соїх домах. Збирав залишених немовлят, яких відкинули власні матері. Співчував рабам, які приковані до лодок жили в нелюдських умовах, бачив поранених солдатів на полях бою, яким ніхто не допомагав, бачив в'язнів  в жахливих умовах, голодуючих - особливо під час тридцятилітньої війни, а також бачив і духовну біду людей, особливо на селах, про яки ніхто не старался, котрих ніхто не повчав про спасу... Його погляд - проникнутий духом Ісуса Христа та євангельською любов'ю, недозволив йому пройти без огляду на таку біду.Вікентій де Поль був уважний також і до співробітників, котрих йому посилав Бог, і геніальним способом залучав їх до служби терплячим братам та сестрам . 
    Коли прийшла  до нього молода Маргіта Насеау /Margita Naseau/ , з села Суреснес  /Suresnes/, й сказала :"Пан Вінцент, я почула, про те. як ви допомагаєте багатьом бідним, і я б хотіла приносити якусь користь" - він зразу ж зрозумів, що її посилає Бог. Вікентій зрозумів, що служіння бідним вимагає дарування цілого себе - і таким чином Маргіта була першою, хто жертвував себе в цій службі під супроводом пана Вікентія. За нею приходили й інші дівчата, яких до себе кликав Господь. Вікентій їх довірив Луїзі де Маріл'як, котра мала хорошу освіту. Луїза навчала їх лікувати хворих, навчати дітей, як вони мають піклуватися про бідних. Вікентій формував їх духовно та навчав правильно реагувати на прояви Божої волі. Склав для них ПРАВИЛА ЖИТТЯ.
     Сестри живуть спільним життям в співтоваристві, звідки виходять для служіння , і куди приходять для черпання сили, щоб могли бути в світі свідками Христової любові. Основний Дім спільноти знаходиться в Парижі , Руе ду Бак 140 /Rue du Bac 140/, де знаходиться відома каплиця з'явлення Панни Марії Чудотворного медальйону, де в 1830 з'явилася Діва Марія сестрі св. Катерині Лабуре /Katarína Laboure/ та просила, щоб був  виготовлений медальйон за зразком, який запропонувала діва Марія. 
     Спільнота дочок християнської любові поширилася в 91 країні світу. По можливості, сестри уділяють увагу дітям та молоді в Спільноті Маріїнської молоді, співпрацюють зі священниками Місійної спільноти, живуть з допомогою поширення Чудотаорного медальйону. Адже навіть сьогодні, так як ті перші - Бог кличе бажаючих йти на дапомогу людині в біді, наслідувати Його і цілим серцем жертвувати себе з євангельським завзяттям та любов'ю так, як це робив Ісус Христос, коли жив на землі. Поле їхньої діяльності є широке.