Головна » Статті » Мої статті

Під покровом Пресвятої Трійці
Надзвичайно урочистою для парафіян римсько - католицької громади селища Великий Березний видалась неділя 3 червня . Передзвін церковних дзвонів, величаво лунаючи, кликав їх до дому Господнього: Церква Христова вшановує Пресвяту Трійцю. Це свято — одне з найдавніших. Для нашої  парафії  воно особливе тому, що на свято Трійці був освячений наш храм. На відпустову Урочистість з’їхалось чимало вірників з навколишніх парафій. До вшанування Пресвятої Трійці долучились і парафіяни греко-католицької громади селища.  Почесний гість храмового свята о. Йозеф Нога СМ, що приїхав зі Словаччини, очолив Святу Месу. Наша спільнота зустріла його з великою радістю, адже з 1997 по 2000-ий р. він був нашим духовним наставником. З о. Йозефом співслужили: настоятель парафії о. Антон Єдінак СМ та римсько-католицькі священики о. Олексій Шевченко СМ та о. Микола Добра СМ. 
     В святковій промові о. Йозеф розповів про свято Трійці, наголосивши, що Пресвята Трійця - найважливіша таємниця, яка є основою нашої віри. Віру в це таїнством ми визнаємо публічно, коли робимо на собі знак  святого хреста, у Символі віри, при хрещенні, у свято Пресвятої Трійці. Це свято веде нас не тільки до таємниці внутрішнього життя Бога, а також до таємниці замешкання Бога в нашій душі. Бог запрошує нас до спільноти любові, якою є Трійця. Службу Божу супроводжував урочистий спів церковного хору, який, поєднуючись з піднесеними до Бога молитвами, наповнював святкову атмосферу та линув до небес, прославляючи Бога у Пресвятій Трійці. 
     На кінець Божественної Літургії відбулася адорація Пресвятих Дарів та святкова процесія навколо храму, яка закінчилась похвальним співом всіх присутніх людей..Вірні подякували духовним отцям за чудову Літургію. Нехай Всевишній Господь дасть їм ще багато плідних років священичого служіння у Божому винограднику на славу Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. 

П. Шіпош О.
Категорія: Мої статті | Додав: Anton (05.03.2013) | Автор: Шіпош О.
Переглядів: 600 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]