Головна » Статті » Мої статті

Перечин для дітей
Пришло літо і звичайно ж розпочались літні табори в нашій парафії.З 9 – 13 липня, розпочався перший термін літного табору при нашій парафії. У цьому таборі мали змогу брати участь діти з Великого Березного, Заброді, Турї Ремети та звичайно ж з Перечина. Табір був насичений різними веселими та важкими іграми, цікавими працями з групах а саме більша увага зверталась на християнську тематику, щоб навчити дітей молитви та любові до Бога, поглибити їхнє розуміння Пресвятих Таїнств про які о. Антон розповідав підчас конференцій та проповідей на Святій Месі. 
      Діти відпочиваючі в таборі завжди перебували в присутності о. Антона, який приділяв їм багато уваги та веселився з ними, сестри Алжбети, яка знаходила завжди час погратись з дітьми хоч була заклопотана приготуванням їжі кухні де їй допомагала пані Тетяня Нагел та сестри Анни, яка піклувалася про дітей з медичної точки зору і завжди перебувала в колі веселих та смішних подій в таборі. Всього в таборі перебувало 24 дітей, які були поділені на три команди, за якими наглядали та завжди з ними перебували їхні аніматори, семінарист Юрій Гал, Світлана Скрип та Аліса Айх.

Враження дітей: 
Команда «Смайлики»: Дякуємо вам за цей літній табір за релігійні конференції та знання які ви нам дали.
Команда «Небесні діти»: Ми дуже раді що побували в цьому таборі, нам дуже сподобались різні ігри,конкурси, молитва Хресної дороги до якої ми самі писали розважання.
Команда «Ангелятка»: нам сподобалась смачна їжа яку нам готували с. Алжбета та тьотя Таня.Ми вдячні о. Антону, сестрам Алжбеті та Анні, аніматорам Юрі, Свєті та Алісі за те, що були з нами та що терпіли нас. Дякуємо Всім, ми всіх любимо та не забудемо. 
Впевнені що всі зустрінемось в наступному році. 

Скрип Світлана
Категорія: Мої статті | Додав: Anton (05.03.2013) | Автор: Світлана Скрип
Переглядів: 752 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]