Головна » Статті » Мої статті

Хрест для с. Гута
Вірите в чудо? Якщо ні, то…, можливо саме маленьке село Гута Ужгородського району про одне чудо розкаже вам. "Колись давно жителі Гути поставили хрест в районі Ертаж, куди з процесіями ходили молитись і просити благословення для урожаю. Але прийшли часи, коли віра в Бога була, ніби хвороба для суспільства. Тож знайшлися 
люди, які той хрест знищили. Не залишилося від нього анічогісінько, тільки стара зеленого кольору огорожа, яка довгі роки пролежала в комірчині при нашому храмі Імені Діви Марії."

      Півтора року тому наш парафіянин Юра прийшов з пропозицією: "Можемо поставити новий хрест на в'їзді до нашого села?" З того часу почалися робити чудеса - жителі нашої Гути з допомогою власних рук та добродіїв поставили хрест. У чому ж чудо? "В їхній праці та радості, яка наповнила їхні серця. У відчутті добра, яке переживали. Наші мужчини поставили хрест з вдячності Богу і з вірою." - каже о. Антон Єдінак.У неділю 4 листопада 2012 р. з участю священиків Місійної Конгрегації св. Вінкентія до Поль - о. Антона, о. Миколи, о. Олексія, а також греко-католицького священика - о. Віталія з с. Кам'яниця, і православного священика - о. Сергія з Гути був посвячений новий хрест. Хоч на іншому місці та іншого виду, але зі старою огорожею, яка пригадувала минуле. Саме хрест є чудом для нас, оскільки віримо, що Христос помер за нас, щоб ми мали вічне життя.Ти, що за нас терпів рани, Ісусе Христе , змилуйся над нами, над нашими сім'ями і наповни наші серця любов'ю до Тебе.Господи, поблагослови всіх, хто нам допомагав!
Категорія: Мої статті | Додав: Anton (05.03.2013) | Автор: Антон
Переглядів: 603 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]