Головна » Статті » Мої статті

Храмове свято в Т. Реметах
22 квітня 2012 року у ІІІ Великодню неділю католицький костел, засвячений св. Юрію, зустрічав гостей не тільки Турянської долини, але й Кам’яницької Гути, Оноковець,Перечина,Великого Березного. Під величний спів усіх присутніх процесія з мініштрантів та священиків пройшла до вівтаря, що був поставлений надворі біля статуї Діви Марії. Сама природа сприяла проведенню Святої урочистої Служби, відправив о.Сворaд Дуда,СМ  - якого ми щиро були раді бачити в нас у гостях. 
Атмосфера під час служби була надзвичайно хорошою і радісною. Щиро звучали просьби вірників до Бога про об’єднання людей усього світу навколо Воскреслого Ісуса, про підсилення віри й надії у їх серцях, про мир і спокій у світі. Закінчилося храмове свято урочистим обходом навколо церкви. О. Антон Єдінак, СМ сердечно подякував усім, хто допоміг в організації свята, висловив надію, що кожен вірник обере для себе правильний шлях у житті, як це зробив святий Юрій, покровитель Тур’я-Реметівського римсько-католицького костела,а також щиро подякував всім вірникам які відгукнулися на запрошення приєднатися в молитві на отпустової Мессі, всім гостям.        
Зокрема:      - о.Олексію Шевченко, СМ – римсько-католицький священик,
- о.Василю Савчур   -  греко-католицький священик
- о. Миколі Добра, СМ- римсько-католицький священик 
- о. Свород Дуда, СМ – римсько католицький священик     
     Вірники в свою чергу також подякували за Боже Слово всім священикам які відправляли святкову Святу Мессу, за щирі і привітні обличчя що приймали з радістю своїх гостей.

Яна а Марійка 
Категорія: Мої статті | Додав: Anton (05.03.2013) | Автор: Яна а Марійка
Переглядів: 1107 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]