Головна » Статті » Мої статті

Євхаристійний конгрес
   В Україні відбувся перший Євхаристійний конгрес, який розпочався в м. Київ -1 червня цього року, а также в м. Мукачево - 2 червня, закінчення цього дійства відбулося в м. Львів -3 червня. Нажаль побувати в цих трьох містах небуло змоги,але хочаб в двох містах ми побували. 

В Мукачеві Євхаристійний конгрес відбувся у кафедральному соборі, Месу відпрівляв єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії Антал Майнек, разом з єпископом всі запрошені єпископи та всі священослужителі дієцезії. Було дуже цікаво послухати проповідь ,яка дала змогу зрозуміти багато чого для кожного з присутніх, особливо вразило скільки людей було присутніх на цьому дійстві, а також лекція на євхаристичну тему доповідачем якої був о. Болаж Борші,після завершення урочистої Меси всі миряни вирушили процесією вулицями міста. В першу чергу дякуємо тим організаторам, які так чудово підготувалися, все було на вищому рівні, напевно кожного переповнювали неймовірні емоції.А також не забуваємо про Львів, де відбулася церемонія завершення І Всеукраїнського євхаристійного конгресу. Заходи проходили на площі Катедральній та у сквері Львівського університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжицького. Понад 400 священослужителів було присутніх. Центральною подією стала урочиста Меса, яку очолив Генеральний Вікарій Папи Бенедикта XVІ Кардинал Анжело Комастрі. 
     Більша частина Літургії правилася латиною, серед присутніх було чимало паломників з різних міст України та іноземців. Дуже було цікаво й гарно організоване все, неможливо передати всі ці емоції які переповнювали мене,а також надіюсь і кожного з присутніх, по закінченню Євхаристійного конгресу відбувся невеличкий кончерт з нагоди даного заходу.

Світлана Скрип
Категорія: Мої статті | Додав: Anton (05.03.2013) | Автор: Світлана Скрип
Переглядів: 563 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]