Головна » Статті » Мої статті

Таїнство Євхаристії у римсько - католицькій парафії селища Великий Березний.
У невеликому селищі Ужанської долини - Великому  Березному 17 червня 2012 року 5 діток з парафії Великий Березний та 2 діток з парафії с.Забрідь приняли Таїнство Євхаристії. Протягом року сетра Кларіса та о.  Антон вкладували багато зусиль та часточку душі у підготування наших діток до Святого Причастя.      
     Урочисто прикрашений храм, на святу месу зібралися батьки, бабусі, дідусі і всі ті, кому не байдуже це радісне свято. І ось о. Антон під церковний дзвін та спів, заводить діток зі свічками в руках, до церкви, де починається меса Першого Причастя.У словах, до яких звернувся священник до діток та всіх присутніх  у церкві, звучить Слово Боже, яке закликає їх стати любимими Божими дітьми, жити в любові та єдності, щоб тісніше пов»язати себе з Христом. Діти виглядали так, ніби вони чекали на диво.І це дійсно так. Ввійшовши до цих маленьких сердець, Ісус неодноразово показує нам свою могутню силу і любов.    Цей день став радісним не лише для наших першопричасників, але і для нас батьків, які подумками поринули у своє дитинство, згадавши і своє Перше Причастя.        
     Вже традиційно після урочистостей,  були зроблені спільні фото та дітки почастувалися смачними тістечками.  Є така надія, що цей святковий день так і житиме зажди у їхніх серцях. 

мама Тетяна
Категорія: Мої статті | Додав: Anton (05.03.2013) | Автор: мама Тетяна
Переглядів: 623 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]