Головна » 2012 » Грудень » 13 » Час духовного відновлення
21:58
Час духовного відновлення
Одним із дарів, якими щедро наділяє нас Господь, є віра. Віра - це вільний вибір людиною буття і життя з Богом, це любов і довіра до Нього.У вірі християнської спільноти кожна особа отримує хрещення для спасіння. Вірою Діва Марія з покірністю прийняла Слово Ангела і погодилась стати Матір’ю Божого Cина. Віра допомогала їй іти за улюбленим Сином у його проповідуванні і залишитись, страждаючи з Ним, аж до Голгофи. «Примножи нам віру»,- просять Ісуса апостоли, зрозумівши, що лише у вірі, яка є Божим даром, вони можуть створити з Ним особисті стосунки і реалізувати своє покликання. Вірою живемо і ми, прагнучи залишитися з Богом і наблизитися до Нього. Рік Віри, у який вступила Католицька Церква, спонукає кожного з нас замислитися над тим, що таке віра, чи є вона глибокою і яке місце посідає у нашому житті. На ці і багато інших запитань дала мені і , мабуть, не тільки мені відповідь парафіяльна місія, до учасників якої вирішила долучитися і я. 
     
А зараз – все по порядку. Протягом тижня - з 18. 11. до 25.11. у римcко-католицькому храмі Найсвятішої Трійці селища Великий Березний була проведена парафіяльна місія, спрямована до всіх вірних без винятку. Дуже важливим був період приготування до неї. У своїх молитвах наша спільнота просила Бога про благословення для місії, про переміну всього життя цілої спільноти і кожного вірника зокрема. Для проведення місії до нашого храму приїхали о. Станіслав Ірісік СМ та о. Михайло Талапканич СМ. Мабуть, серед тих, хто збирався у храмі щодня, не було байдужих. Знаменно, що все відбувалось напередодні адвенту - часу очікування народження Ісуса Христа.У програмі місії - щоденні ранішні і вечірні Святі Меси, наука як для дітей, так і для дорослих, перегляди фільмів, зустрічі з дітьми, молоддю ,відправи за померлих, відновлення подружньої присяги, адорація Найсвятіших Тайн. Характерною рисою парафіяльної місії є генеральна (з усього життя) сповідь, яка дає змогу йти новою дорогою. 
     Тож бажаючі мали змогу висповідатись. Зворушливим було благословення жінок, які очікують дітей. Цікавою була зустріч з представником Асоціації Чудотворного медальйона. Кожен учасник місії отримав Чудотворний медальйон та буклетик з його історії. Надовго залишиться в моїй пам’яті Хресна дорога вулицями селища із запаленими свічками. Гадаю, що цей період дав нам змогу пережити духовне відновлення, змінивши наш погляд на сенс життя. Хочу від імені всіх вірних храму сердечно подякувати нашому настоятелю - отцю Антону за те, що запросив до нас таких священиків - місіонерів, які посіяли в наших душах зерно віри, за їх добре і відкрите серце, яким вони зігрівали кожного з нас , а також за їх терплячість та доброту.
 
Оксана Шіпош - В. Березний
 
Переглядів: 971 | Додав: Anton | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]