MENU
Головна » Статті » Мої статті

Відбулася зустріч молоді

Відбулася зустріч молоді Закарпаття

Майже традицією для нас став щорічний з`їзд християнської молоді Закарпаття. Ми з нетерпінням чекали коли всі зберемось разом, як одна велика дружна родина. Нарешті, дочекавшись цього дня, ми були задоволені, адже він приніс нам багато нових вражень та знайомств, допоміг посилити віру і краще зрозуміти життя.                 


  На самий початок ми зібрались у храмі святого Мартина, який зачарував нас своєю красою. Саме там ми почувалися затишно і захищено. Молодь із Середнього радувала і веселила нас своїми чудовими піснями, і тішила серце прекрасними голосами. Потім ми мали працювати у групах. Коли нас почали розділяти, ми трохи злякались, адже кожен із парафії потрапив у іншу групу. Та насправді, це навпаки, дуже нас зблизило і допомогло знайти нових друзів.                

    Так як тема нашої зустрічі була «Дорога до неба» або «Куди ідеш?» то саме над цим ми розмірковували, працювавши в групах, і взагалі протягом цілої зустрічі. Після роботи в групах, почалась свята літургія, яку проводив римо-католицький мукачівський єпископ Антал Майнек.                 

        По закінченню служби ми направились у «Будинок русинів», саме там відбулося представлення всіх парафій, які приїхали на зустріч. Також для нас виступала група семінаристів, пісні яких зворушили серця всіх присутніх. Звичайно, свої пісні ці талановиті люди, присвятили Богу.  Слухаючи їх, у багатьох на очах були сльози.                 

      На цьому і закінчилась наша зустріч. Вона принесла багато нового у серця кожного присутнього. Змусила задуматись над тим, до чого може привести нас життя, і як його потрібно прожити. Нам зовсім не хотілось розлучатися, але прийшов час їхати додому. І з відкритим серцем та позитивними емоціями ми вирушили у дорогу.

Вікторія, Вероніка, Сашка

ФотоКатегорія: Мої статті | Додав: mtv (18.08.2010) | Автор: Вікторія, Вероніка, Сашка
Переглядів: 329 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Борис   (20.05.2011 08:49)
Як час швидко лине ))

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]