MENU
Головна » Статті » Мої статті

Спільно зробимо і гарніше, і краще (лист з Великого Березного)

Пані Ользі Саболчік - представнику Матіце словацькій у Великому Березному завдячуємо за задум спільної праці народної фольклорної групи "Ліптаки" та молодіжної групи "Діти Світла" під керівництвом пані Руслани Куртанич.

Фольклорна група "Ліптаки" супроводжувала молодих колядників своїм прекрасним співом різдвяних пісень.

З програмою ми виступили на змаганні "Slovensky Betlehem" в Ужгороді де зайняли третє місце. Потім на свято Святої Родини 28.12.2009 у храмі Святої Трійці у Великому Березному, а також 07.01.2010 в греко-католицькій церкві Вознесіння Господнього у Великому Березному.

По цих виступах молодь з різдвяною програмою під керівництвом сестер Kонгрегації Дочок святого Франциска Ассиського відвідали хворих, яких вони доглядають. Наші хворі зустріли нас із великою радістю та щедрістю. Ці хвилини були збагаченням не тільки для недужих, але і для нас.

Головним завданням нашої спільної роботи було поділитися з братами та сестрами радістю та вдячністю Богу за його Єдинородного Сина, який прийшов на світ, щоб відкупити людей з влади зла та гріхa.

Спільна праця - один з найважливіших аспектів будування Царства Божого у світі. Віримo, що в майбутньому будемо спільно працювати на будівництві єдності між людьми.

молодь з Великого Березного


Категорія: Мої статті | Додав: mtv (04.03.2010)
Переглядів: 284 | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]