MENU
Головна » Статті » Мої статті

СЕСТРИ АЛЖБЕТА ТА СЮЗАНА

З 28 квітня 2011 року сестри Алжбета та Сюзанна з Ордену «Дочки християнської любові» св. Вікентія де Поля розпочали свою місію в Римсько-католицькій парафії м. Перечин. Маємо велику надію, що наша служба принесе багато користі для бідних та хворих, також багато часу хочемо посвятити праці з молоддю, допомогти в роботі Парафії, …  

     Сестра Алжбета народилася в Словакії м. Трстене. У 18-річному віці вступила до Ордеру. За цей час працювала в республіці Чехія ( Немеріце, Предградіе, Тржепихи, Мендріка), в Італії (Рим), в Словакії (Банська Бистріца, Бецьков, Нітра) та в Україні (Свалява, а зараз Перечин).  

    Сестра Сюзанна народилася в Словакії в м. Жіліна. В 20 років вступила до Ордеру. За цей час працювала в Чехії (Предградіе), в Словакії (Нітра, Бошани, Нітрянське Правно), а також в Україні (Свалява, а зараз Перечин)                                                                                          

     Від імені адміністрації сайту, від всієї молоді, від вірників римсько-католицької церкви св.. Августина м. Перечин, але також Т. Ремети, Гута та Оноківці, вітаємо вас, дорогі наші сестри Альжберга та Сюзанна в нашій Парафії.Маємо велику надію на плідну співпрацю. Дякуємо Богу, що ви є з нами!!!

Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: .
Переглядів: 192 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]