MENU
Головна » Статті » Мої статті

НОЧОВКА У ПЕРЕЧИНІ В ПЦ

З 20 по 21 травня цього року нас, як молодь ВММ, 

запросили до м. Перечина розповісти про створення та діяльність Маріїної молоді у м. Свалява . Кожного місяця тут, у пасторальному домі, традиційним є духовна ночовка для  молоді м. Перечин, с. Тур’я Ремета…. Розпочалось все Службою Божою, на якій кожен міг поживитися духовно. Спільна вечеря, футбол та волейбол дали нам змогу більше познайомитися та поспілкуватися з молоддю.  А далі Хресна дорога з роздумуваннями, під час якої ми розважали над муками Христа, та жертвували її за когось або за щось. Хочемо сказати, що жертвічка і молитва - то є велика сила і допомога для тих ,для кого це робимо. Завершенням дня був фільм про бл. Йоана Павла ІІ.

Другий день розпочався молитвою, в якій ми дякували Богу за добре пробудження та за гарний день. Далі, коротка конференція про життя Катерини Лабуре та про створення нашої Вікентійсько-Маріїної спільноти у Сваляві. Ділилися з тим, що вона нам дає, і чому ми є в ній. Обговорення фільму, та що ми собі взяли з нього до життя. А спільна молитва - були кінцем нашої духовної ночовки.

Дякуємо, отцям та сестрам, що запросили нас  на цю духовну ночовку. Нехай Господь благословить Вас, а Марія оберігає!!!!

                                                                                                             Моріка із Сваляви

Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: Моріка
Переглядів: 222 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]