MENU
Головна » Статті » Мої статті

« НЕСПОКІЙНЕ МОЄ СЕРЦЕ, ГОСПОДИ, ПОКИ НЕ СПОЧИНЕ У ТОБІ»

Є на Закарпатті чарівне, невеличке місто Перечин, який розташований у підніжжі гір Карпат. У цьому, Богом утвореному куточку, красується сивої столітньої давнини костел св. Августина, який глибоко вріс у серця кожного парафіянина цього храму. Цього року, 28 серпня, парафія св. Августина святкувала храмове свято, яке об’єднало не тільки перечинців, але і всі навколишні села. Розділити радість разом із парафіянами прийшли і процесії  греко-католицької громади м. Перечин, Великого  Березного, Забрідя, Тур’я – Ремети, Кам’яницької  Гути, Оноківців, Глибокого, Сваляви,Ужгорода, Мукачева.

Хочеться висловити сердечну подяку всім за участь у Святій Літургії. Нас було багато, бо всіх об’єднувала велика віра у Бога. Дякуємо Господу за велике радісне свято і зустріч з колишнім парохом, директором духовної семінарії м. Києва о. Анатолієм Товканом СМ, який відгукнувся на запрошення нашого о. Антона Єдінака СМ, та духовних отців Миколи Добра СМ та Олексія Шевченка СМ. Він був головним проповідником на Святій Службі, дуже цікаво розповів про життєвий шлях Августина і його вчення. 

Чудовим хоровим співом дорослих та дітей супроводжувалась Свята Меса, прославляючи Ісуса Христа та Діву Марію. Радувало серце і те, що у Святій Службі брали участь вихованці нашого костьолу, а тепер духовні отці: о. Юрій Шпак СМ, о. Владислав Кучак СМ, які відсвяткували річницю свого священства. У кінці свята були вручені квіти – подяки о. Анатолію, о. Антону, о. Миколі, о. Олексію. Щирі слова подяки висловлюємо сестрам Сюзанні, Алжбеті, які приклали багато зусиль у декоруванні храму.

Шановні духовні отці та сестри, завдяки Вам сьогодні вирувало радісно кожне людське серце,бо ті, що служать вірно Богу ведуть вірників достойно у життєву дорогу, де треба трудитись, молитись, прощати, любити, і вірники розуміють ваші слова, тож живіть і далі у мирі  та любові, на благії, многії літа.

 

Сім’я Бублак із Перечина

Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: Сім’я Бублак
Переглядів: 479 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]