MENU
Головна » Статті » Мої статті

НАШІ ГОСТІ ІЗ ВІННИЦІ
«Господь є мій добрий Пастир, нічого мені не бракуватиме, д озволяє  мені лежати на буйних пасовищах» (Пс.23)

Наша невеличка група, яка складається з тринадцяти хлопців і чотирьох опікунів, мала чудову нагоду відпочивати в мальовничому містечку Перечині. Ми приїхали з Вінниці, де також належимо до приходу Матері Божої Ангельської, де працюють брати Капуцини.  При самому приході, з ініціативи настоятеля, вісім років тому з’явилась Молодіжна Академія імені о. Піо. Молодіжна Академія є допомогою у вихованні молоді та дітей, особливо для багатодітних сімей. 

     Під кінець навчального року, спільно з вихователями діти виїздять на відпочинок. Так і у  цьому році своїми прекрасними краєвидами нас захоплював Перечин. Під час десяти днів, наші стопи подорожували на вершини лісистих гір, галявин з квітами і до холодних гірських потоків. Кожного дня  місцеві священики о. Антон і о. Олексій зміцнювали наші душі небесною поживою на святій Месі. Наше перебування у Перечині у « Домі Божого Милосердя» поволі завершується. 

      Хочемо виразити щиру подяку о.Антону за змогу відпочивати у цьому прекрасному місці, за спільні молитви, допомогу, добре слово. Нехай сам Господь буде нагородою. Всім відпочиваючим бажаємо безмежних благодатей на многії літа!    

                                                                    З вдячністю діти Вінниці   20.06-30.06.2011
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: .
Переглядів: 207 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]