MENU
Головна » Статті » Мої статті

АВГУСТИНЦІ В СЕРЕДНЬОМУ
Радісне свято – КВВ Команда «Августинці» від римсько – католицької парафії  Перечин, з усією серйозністю і відповідальністю готувались до проведення КВВ у  смт. Середнє, яке проходило під назвою « Сім’я – домашня церква». ( 26 лютого 2011 р.). 
Приїхавши в Середнє, наша команда зареєструвалась і взяла участь у Службі Божій, у храмі св.. Луки, де своєю проповіддю зацікавив молодь  о. Андрій, підвівши нею до КВВ.Змагання, яке тривало до пізнього вечора, розпочалось із представлення команд і виконання домашніх завдань у вигляді сценок. 
        Наступним завданням потрібно було показати свої знання та вміння зі Святого Письма. Далі команди виконували власні пісні та мусили швидко придумати інсценізацію на біблійну тему. Всі учасники із завданнями швидко впорались, показавши свої артистичні здібності.З нетерпінням учасники КВВ чекали рішення, яке винесе компетентне журі. Жодна команда не залишилась поза їх увагою. Всі, хто брав участь у змаганні, мали свою  « родзинку». 
        Після нагород відбулася дискотека.На мою думку, не вдало було підібрано вікові категорії учасників. Важко змагатись дітям і молоді до 20 років із командами, в які входили б дорослі люди із великим життєвим досвідом. Прохання до оргкомітету, щоб команди підбирались за віковими категоріями.
        Сердечно дякуємо всім присутнім і тим, хто підтримував нашу команду духовно, морально, і в будь – який інший спосіб ( молитвою, підбадьорюючим словом, оплесками…).Хочемо подякувати особисто нашим душпастирям: о. Антону, о. Миколі, о. Олексію за їх тепле, щире, дружнє ставлення до нас.
        Приємно ми були здивовані і радісно прийняли зустріч із о. Петром Жарковським, який проїздом із Риму завітав у Середнє і був на нашому КВВ. Це дало нам більше наснаги і підтримки.Ми веселі, щасливі, радісні, хоча і втомлені, поверталися додому, щоб поділитися своїми враженнями, які пережили у цей прекрасний день з батьками і друзями. Обов’язково зустрінемось у веселому КВВ наступного року. До нових перемог, друзі! 

Зітта Мовнар - капітан команди
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (26.02.2012) | Автор: Зіта Мовнар
Переглядів: 262 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]