MENU
Головна » Статті » Мої статті

ЗУСТРІЧ МОЛОДІ В М. ПЕРЕЧИНІ
Цього року, 16 липня, відбулася зустріч молоді, не далеко від маленького містечка Перечин. Ми з нетерпінням чекали на цю зустріч... Нам дуже хотілось поїхати, побачити друзів та знайти нових і звичайно просто відпочити. І ось настала субота. Наша молодь зібралась біля автовокзалу о 8,00 ранку. Дорога була далекою. Але ми набрались терпіння і вирушили. Перечинська молодь нас тепло зустріла. Оскільки ми були перші в Перечині з усієї молоді, то мали шанс поспілкуватись з друзями і познайомитись з новими, і, звичайно, полюбуватись місцевими краєвидами. 
     Приблизно через годину, в Перечині вже зібралась вся молодь. Нас було не дуже багато, але ми провели час класно. В цьому нам допомогла молодь Перечина. Після того, як нам показали наші кімнати, ми там розташувались і вирушили на прогулянку містом. Нашим гідом в цій екскурсії була прикольна дівчина Танька. Вона розповідала нам цікавинки про місто. Ми дізнались що в Перечині знаходиься єдиний памятник листоноші в Україні, а на шкільному стадіоні проводяться вечори, коли збирається молодь і дивиться фільми під відкритим небом. Далі у нас була невеличка перерва, після якої ми вирушили на першу збудовану хресну дорогу в Закарпатті після Другої Світової Війни. На кожному стоянні молодь з різних парафій молилась молитву. З нами також був отець Антон та симінарист Юрій. Це було незабутньо!!! Під час кожного стояння ми співали пісні і жертвували цю хресну дорогу за свої проблеми в житті. Потім ми мали трохи часу щоб зробити декілька фотографій, а потім пішли знову в пасторальний центр, де нас чекали цікаві ігри, чудовий пікнік та дуже цікавий фільм. Звичайно, лягли ми пізно і вранці було важко прокидатись :) 
     На сніданок нас чекав приємний та смачний сюрприз, який приготував Борис (ми за це дуже йому вдячні, і вся молодь Перечина теж).  На привеликий жаль час ішов дуже швидко.І ми не встигли і оком моргнути як всі розїхались. Прийшла і наша черга їхати додому. Покидати Перечин не хотілося... Все було дуже супер!!! 
Ми хочем подякувати всім оргазізаторам за чудове свято і теплий дружній прийом.
Дуже дякуемо молоді Перечина, за веселу і цікаву програму. 
Хай вас всіх благословить Господь. 
З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі=) 

Молодь з Мукачева.
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: Молодь з Мукачева.
Переглядів: 322 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]