MENU
Головна » Статті » Мої статті

ЗУСТРІЧ МІНІСТРАНТІВ В ПАСТОРАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ В ПЕРЕЧИНІ
Погожого весняного дня в Пасторальному Центрі костелу Св. Августина в Перечині відбулася зустріч міністрантів, на яку з’їхалися представники парафій К. Гута, В.Березного, Перечина, Т. Ремети, а також Білорусі. Ми зустрілися в Домі Божого Милосердя саме в ці дні, коли серця кожного з нас в стані очікування Божого Дива – Воскресіння Нашого спасителя Ісуса Христа. Зрозуміло, що всі дії і теми для розгляду, були направлені саме на цю подію.

     Наша зустріч почалася, як годиться, з Божої Літургії Слова, яку провів для нас о. Микола Добра СМ. Після цього ми почали розглядати дуже важливі питання. Як правильно прислуговувати священикові при Божій Службі в передпасхальні дні. Ці питання дуже глибоко роз’яснювали нам о. Микола Добра СМ і о. Олексій Шевченко СМ. З боку міністрантів відчувалася велика зацікавленість цієї теми, було задано багато питань, на які дуже радісно і щиро нам давали відповіді наші отці. Насправді для нас було відкрито дуже багато цікавого і нового, наші знання поповнювалися з кожною хвилиною. Уже ввечері, о 21. 00 год. за к.ч. ми всі дружньо піднялися по вечірній Хресній дорозі, де молитвою до Бога з’єдналися наші серця. Зупинялися біля кожної каплички і глибоко в душі відчували всі ті страждання і безмежну любов до нас нашого Спасителя Ісуса Христа. По поверненню до Парсторального Центру, ми трошки відпочили, гарно поспілкувалися, а перед сном переглянули чудовий художній фільм. Вранці, разом з веселим щебетом пташок, в нашому Пасторальному Центрі знову все ожило. Поснідавши, ми продовжували розглядати теми заходу, які були присвячені перед пасхальним дням. І ось, дзвони нашого Храму закликали нас всіх до Божої служби,куди ми всі відправилися дружньою міністранською сім’єю, уже підковані новими і корисними знаннями. Божу Службу відправили о. Антон Єдінак СМ, о. Микола добра СМ, Олексій Шевченко СМ.

Насамкінець, хочеться висловити щирі слова подяки від всіх присутніх на зустрічі міністрантів. Велике Вам спасибі, наші дорогі духовні наставники і низький синівський уклін за ваші старання, за те, що ви зуміли присвятити свій дорогоцінний час нам, підготувати цю зустріч і щиро донести до нас дуже важливі питання. Зустріч вдалася дуже корисною і цікавою, адже кожен з нас зміг ще глибше зрозуміти цю відповідальність, яка покладена на нас. 
Дякуємо Вам щиро за Боже Слово!

P.S. Дякуємо також і нашій сестричці Кларісії з В. Березного за смачненьку їжу, яку вона з великою любов"ю готувала для нас.

Мендель Тиберій

Категорія: Мої статті | Додав: mtv (26.02.2012) | Автор: Мендель Тиберій
Переглядів: 192 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]