MENU
Головна » Статті » Мої статті

XIII ЗУСТРІЧ МОЛОДІ ЗАКАРПАТТЯ «СІМЯ-ДОМАШНЯ ЦЕРКВА»
Нарешті прийшла довгоочікувана та чарівна весна, після такої холодної та, як всім здавалося, довгої зими. Настав теплий місяць травень, який завжди дарує нам радість та незабутні емоції. Адже ,саме в цей період уже тринадцятий раз в місті Мукачеві проводиться зустріч між молоддю всього Закарпаття.
     2011 рік не став винятком. Наша велика й дружня родина не порушила прекрасної традиції, і ми знову зібралися всі разом. Незважаючи на те, що підйом був досить ранній, ми всі їхали з чудовим настроєм. Цьогорічна зустріч проходила в приміщенні аграрного університету, у великому та просторому залі. На початку всіх чекав приємний сюрприз - з нами був наш дорогий єпископ Антал Майнек, який сказав всім присутнім хороші слова та дав благословіння. На жаль, єпископ не зміг бути з нами довгий час, але серцями ми завжди разом. Далі все розпочалося із представлень парафій, які приїхали. Так як часу для підготовки представлень було дуже мало, майже кожна команда просто імпровізувала. Проте все це виглядало дуже мило та весело.  Між перервами ми всі співали пісні, звеличуючи нашого Ісуса Христа. В цьому нам допомагали наші прекрасні музиканти, яким щира подяка за їх труд. Своєю проповіддю всіх вразив та зачепив кожне серце о. Адреан, який допоміг ще більше зрозуміти, що таке насправді наша домашня церква. Невдовзі всю молодь розділили по групах, де обговорювалася тема зустріч, а саме « Сімя-домашня церква». Праці у групах дали нам змогу зблизитися та ще більше зрозуміти один одного. Після так званих дискусій, кожна група зробила власні висновки та висловила її всім іншим в залі. Дуже корисною та цікавою була конференція, яку з нами провела пані Віра. Ця жінка насправді бореться за людське життя, виступає проти аборту. Вона нам пояснила багато речей, які напевно кожному пригодяться  у майбутньому, у подружньому житті. Завдяки їй ми ще більше зрозуміли, що аборт-це та душевна та фізична рана, яку не вилікувати ніколи. Тому дуже хочемо подякувати цій добрій жінці, за те, що присвятила нам свій час.
     Також до нас завітали гості з Італії, з міста у якому двадцять разів зявлялася Діва Марія. Вони розповідали надзвичайно цікаві історії, показали свою велику та щиру любов до Богородиці. Після цього вся наша громада зібралася у похід. Ми йшли вулицями Мукачева молячись та співаючи пісні, звеличували Ісуса та Матір Божу. Все це ми робили з великої віри та любові до Господа. Так ми і дійшли до  храму Св. Мартіна, де мала проводитися служба Божа. Отже, наша зустріч закінчилася саме там. Кожен був переповнений Божою благодаттю та тільки приємними емоціями, їхавши додому.

    Дуже дякуємо всім - всім, хто брав участь в організації цієї зустрічі. 
Ми надзвичайно цінимо ваші старання, нехай вас благословиь Господь.

Автор:
Вікторія Цигак  
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: Вікторія Цигак
Переглядів: 274 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]