MENU
Головна » Статті » Мої статті

ТАБІР РАДОСТІ ПЕРЕЧИН 2010р.
 Літо –  прекрасна пора тепла і сонця, пора  канікул і відпочинку, пора сповнена радості. Цими днями з 28 червня по 02 липня в Пасторальному Центрі  в м.Перечин  проводився табір для дітей віком від 7 до12  років, які зібрались тут з різних місць -  Перечина, с.Туря Ремети, с. К. Гути, с.Оноковець та навіть з  Словачини. Головною темою цієї християнської зустрічі було:  „Радість, яку роздаємо  збільшується !”Діти мали можливість як добре відпочити, так і познайомитись один  з  одним, пізнати більше про Бога та  дар радості,який Він  з своєї щедрості  дає нам і з яким  маємо ділитися з ближнім.            

          Першого ж дня при знайомстві всі діти розповідали, чого очікують від табору, а в наступні вже реалізували свої плани – знайомилися, гуртувалися в команди, розглядали чим є радість та як вона поширюється, молилися, змагалися на естафетах та веселих іграх, роздумували над уривками Святого Письма, створювали міні-вистави та танці, розповідали гуморески, брали участь в Св.Службах, які прикрашали своїм співом, шукали скарби..Приємно, що  й свої обовязки на чергуваннях  в столовій та приміщеннях,прибирання  своїх кімнат та території, діти також виконували разом, при цьому вистачало і галасу з розборками , і взаємодопомоги з ентузіазмом, і доброго гумору з радістю...  
 
Останнього дня   підводили підсумки –  визначали кращих (за балами), ділилися враженнями, шукали тайного друга... на згадку всі отримали подарунки..Радості було багато, (хоч і почали зявлятися сльози прощання)... а накінець діти заспівали свою улюблену, вивчену в таборі  пісню :
 „В моїм серці Цар живе , а прапором  Його Радість є !”  

П.С.Дорогі дорослі, спробуйте на мить стати, як діти  -  впустіть у своє серце радість і  більше не відпускайте!
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (26.02.2012) | Автор: .
Переглядів: 279 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]