MENU
Головна » Статті » Мої статті

Симінар аніматорів
З сьомого по дев’яте січня у мальовничому краї Закарпаття, місті Перечин, при римcько-католицькій парафії відбувся семінар для молодих аніматорів . 
      Організатори Круцей  Яна та Круцей Василь привітно зустріли молодь цього прекрасного міроприємства.


  З Божою допомогою всі гості з різних куточків Закарпаття(Рахів, Ужгород, Мукачево, Ясіня, і звичайно ж Перечин) успішно прибули на місце призначення.
       Протягом 3-ох днів, ми робили багато різних речей, грали в різні ігри, які б змогли використовувати у подальшому аніматорському житті, розмовляли на різні біблійні теми ,та більш детально ознайомлювалися з дитячою психологією. У суботу, 8-го січня, ми радо зустріли наших гостей з Німеччини Аnne, та  Wofgang, які розказали нам багато різної інформації.
Програма цього семінару була надзвичайно цікавою та захоплюючою. Ранком вставали, снідали ( їжа була надзвичайно смачною ) і протягом цілого дня активно відпочивали.
Ми зустріли тут багато друзів, які дарували нам свій позитивний настрій, та усмішки… Ось згадаю, і на серці тепліше стає…
У вечері ми ходили на службу Божу, співали колядки, і з великий
захопленням слухали проповіді отця Станіслава, та отця Миколи
.
Вечорами, коли всипане зорями небо мерехтіло з височини, ми з друзями насолоджувалися відпочинком, переглядаючи кінофільми.
І ось настала неділя, і всі по тихеньку почали збирати речі, і
прощатися один з одним.. Важко було на серці, і перехоплювало дух… Зробили багато  фотографій, і отримали невеличкі подарунки на згадку….Було дуже приємно… Дякуємо Господу Богу за цю зустріч, що змогли зустріти таких прекрасних людей, і провести з ними так цікаво час… І хай допоможе, щоб ці зустрічі відбувалися як найчастіше…. Дякуємо за гостиприїмність, теплі серця, і безкінечну доброту... ( Перечинська  римо-католицька церква навіки в моєму серці !!!!!!!! )

Аніта Гафіяк
Ясіня
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (26.02.2012) | Автор: Аніта Гафіяк
Переглядів: 283 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]