MENU
Головна » Статті » Мої статті

СЕРЕДНЄ КВВ 2011 Р.

«Найбільше сподобалось те, що зібралось багато людей, які дарували один одному радість та хороший настрій.  »         Саша, учасник  КВВ

 «Мене надзвичайно вразило, що всі команди дуже підтримували один одного, і зовсім не відчувалася конкуренція.Учасники щиро аплодували один одному.»   Наталя, учасниця КВВ

 

Що можуть приносити такі зустрічі, як КВВ серед молоді, крім радості? Думаю, нічого погано. Саме тому тільки хороші враження залишилися у всіх, хто був присутній на КВВ двадцять шостого лютого у с.м.т  Середнє.  Цей конкурс  став традицією для всіх парафій, і проводився уже восьмий раз. Проте, це не можна назвати змаганням або боротьбою між командами, а скоріше можливістю провести прекрасний день всім разом.

Як завжди, все розпочалося з   Служби Божої, адже на першому    місці у нас завжди Господь. На    початку служби всіх чекав приємний сюрприз - приїхав наш дорогий о. Петро Жарковський.  Це було приємною несподіванкою, бо всі ми дуже його любимо. Надзвичайно гарну проповідь підготував для нас отець Андрій. Думаю, вона стала повчальною для кожного присутнього. Причастившись, ми стали ближчими до Бога, і тільки після цього були готові розпочинати КВВ.

        Не можна не подякувати середнянській молоді і всім хто брав участь в прикрашанні зала, вони дійсно молодці, і незважаючи на власні репетиції, прекрасно підготували приміщення школи. Перед грою, учасники трішки хвилювалися, проте це природньо і не дивно. Всі конкурси, які були підготовані командами вдома, а це: представлення команд, сценка та музичний конкурс - були чудові. Кожна команда приклала багато зусиль, всю свою душу та серце у ці творчі завдання.  Звичайно, ми показували не тільки свої акторські здібності, але й знання по Святому Письмі. Цей конкурс я вважаю найважливішим, адже все-таки ми християнська молодь. Важким конкурсом здавався той, який ми мали приготувати вже там, визначений жеребкуванням. Проте, саме він допоміг суддям краще оцінити як наші акторські, так і розумові здібності.

Час пролетів дуже швидко, і ми не вспіли  помітити як наближалося завершення нашої зустрічі. Однак, всім було дуже цікаво дізнатись результати конкурсу, а вони виявилися приємними для всіх. Жодна команда не залишилася без нагороди, адже всі були просто молодці. Переможцями цього веселого конкурсу стала команда із Ключарок. Вони дійсно заслужили на таку нагороду, і старші учасники показали гарний приклад молодому поколінню. Віддавши свій приз наймолодшим учасникам, які приїхали із Туря - Ремети, ця команда показала, що перемогла дружба. Це було дуже гарно і благородно з їх сторони. Але на цьому наша зустріч не закінчилася, після конкурсу всіх чекала дискотека. Незважаючи на втомленість, всі танцювали і веселилися.

     Надіємось, що подібні зустрічі триватимуть й надалі, і на наступний рік ми всі знову зустрінемось у залі Середнянської школи, як одна велика сім'я. Також хотілося б відмітити прохання учасників, щодо обмеження у віці та вкладанні команд у часі на наступний КВВ. Дуже хотілося б подякувати всім організаторам цього заходу, за те, що дарують нам таку радість. Ми це надзвичайно цінимо. Адже всі розуміють, що організувати такий конкурс не так вже й легко. Але памятаймо - Господь нам завжди на помочі.

 Астмосфера цього заходу була переповнена любовю та теплом, яку кожен дарував один одному. Саме це і було ціллю нашого КВВ, бо можливість зустрітись всім разом випадає для нас не так вже й часто…І думаю , всі будуть зі мною згідні, що в цей день ми виступали тільки для Бога.

Віка Цигак, учасниця КВВ

Категорія: Мої статті | Додав: mtv (26.02.2012) | Автор: Віка Цигак
Переглядів: 324 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]