MENU
Головна » Статті » Мої статті

Робім добро

Робім добро

 

          Аби привернути увагу громадськості до хворих і немічних, ООН проголосила день 16 лютого Всесвітнім днем допомоги хворим людям.

 

          Звичайно, епізодичні акції, зокрема одноденні, не в змозі змінити щось суттєво в долі хворої людини. Вони насамперед є важливими для нас, здорових, бо розвивають у серці почуття доброти і милосердя, спонукують побачити проблеми тих, хто поруч з нами і потребує допомоги.

 

          Приємно, що попри всі життєві негаразди, суєту, прагнення вижити самому і прогодувати сім’ю, значна кількість християн знаходить час для того, аби допомогти іншим у складній ситуації і хоч на мить скрасити їхнє життя.

 

          Тепер у суспільстві значно підвищилась роль церкви і громадських благодійних організацій. Газети не раз уже інформували про благодійні акції, що систематично проводить місія «Милосердя», яку очолює Г.М. Береш. У її полі зору інваліди, багатодітні сім’ї, одинокі пристарілі люди.

 

          А нещодавно була створена благодійна організація при римо-католицькому храмі св. Августина м. Перечин. Ініціативна група під керівництвом отця Миколи у суботу 6 лютого провела акцію, яку на довго запам’ятають вірники, котрим уже за 70 років .

 

         Щонеділі й у свята Божі дзвони кличуть нас до храму, щоб віддати подяку, честь і хвалу Творцю, разом помолитися йому, набратися доброї енергії на робочий тиждень. Але тим, кому за 70, хворим і немічним, важко ходити і відвідувати Божий дім. Про них ми часто забуваємо, залишаючи їх на самоті з життєвими проблемами.

 

          Тому організатори акції поставили собі за мету провести такий захід, під час якого учасники дійства змогли б оздоровити себе духовно, побувати на спеціально проведеній для них літургії, приступити до Христових таїн (сповіді, причастя, єлеєпомазання).

 

          Дехто з присутніх за станом здоров'я не зміг відвідувати костел уже декілька років. Рідістю і щирою вдячністю світилися обличчя стареньких від того, що про них не забули, підвезли до храму, дали можливість побачити знайомих і поспілкуватися з ними.

 

Після Літургії вірників запросили у просторий зал пасторачного дому на святкову трапезу і концерт.

 

Вогник свічечки, яку запалила ведуча Зітта Мовнар, запалав на кожному столі, зігріваючи серця присутніх до кінця зустрічі.

 

Кріт Зітти Мовнар, ведучими на святі були Марта Скворцова і Борис Тарасов. Концерт усім дуже сподобався.

 

          Унісон скрипалів під керівництвом Наталії Самош підняв настрій присутнім виконанням мелодії «Танцуй, танцуй, вікруцай». Гарно співала і грала на скрипці Златка Самош. Дружніми оплесками нагородили слухачі Жанну і Кароліну Скворцових за виконання пісні Михайла Керецмана «Мала баба курку». Молодша група студії «Сюрприз» під керівництвом Ірини Судакової виконала циганський танець, а Борис Тарасов прочитав гуморески. Естетичне задоволення отримали присутні від виступу вокального ансамблю вчителів музичної школи, гри на трубі Давида Скворцова та інших виконавців.  На згадку запрошені отримали невеличкі подарунки.

 

Акція справді вдалася. І насамкінець, хочемо висловити вдячність організаторам цього прекрасного дійства: отцю Миколі, Зітті Бублак, Юдітті Мовнар, Ірині Новак, Вікторії Фалес, Яні Круцей і Наталії Лопарєвій, завдяки яким відбулося це свято.

                              

                                                                                                                                                    Ганна МЕГЕЛА

 

                                   Слайд шоу                                                                                                                          

Категорія: Мої статті | Додав: Anton (12.03.2010) | Автор: Ф
Переглядів: 484 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]