MENU
Головна » Статті » Мої статті

Реколекції для подружніх пар
«Вони призначені один одному споконвіку…» Тов. 6,18   «Я – мого любого й мій любий мій,…»Пп 6,3

13 – 14 листопада 2010 року в Пасторальному центрі проходили реколекції для подружніх пар на тему: «Товій і Сара» за Книгою « Товита»  із Святого письма. 

Проводили реколекції отець Адам Байорські та Анна і Войтек Лучак, які спеціально приїхали з Польщі. На цю зустріч зібралися подружні пари, сімейний стаж, яких складав від 5 місяців до 29 років.Програмою реколекцій були лекції та практичних вправ. Вони були присвячені таким темам, що таке Любов Божа для сімейного подружжя, як гріхи розбивають сімейні відносини і тільки чистосердечне покаяння, повна довіра Ісусу Христу спасе сім’ю від руйнування. 

 Секрет сімейного щастя полягає у тому, що чоловік і жінка мають присвятити своє життя в першу чергу Господу Богу, тільки Він може допомогати  їм у вирішенні певних проблем та прагнень.  Саме Господу Богу сім’я має довірити свої радості, біди та мрії. 

    Для впорядкування сімейного життя необхідна допомога Святого Духа, який входить через відкрите серце, через серце звільнене від усяких перешкод, і наповнює собою чоловіка та жінку, як дві сполучені посудини. Дуже цікавими були практичні вправи, під час яких сімейні пари спробували визначити, що заважає їхньому шлюбу бути ідеальним, спробували визнати свої гріхи. Під час однієї із вправ, пари отримали тверде переконання  про своє призначення одне одному у спільному житті, вони можуть цілковито і повністю покладатись один на одного навіть із закритими очима. 

     Виконуючи одну із вправ, подружжя спробували відкритися перед Ісусом Христом, висловили Йому повну довіру і обрали його Царем для своєї сім’ї. У суботу, під час Євхаристії, сімейні пари відновили свої подружні обітниці.Наприкінці реколекційного шляху, шляху пізнання Бога і взаємопізнання чоловіка і жінки, відбулася спільна молитва до Святого Духа.

Сердечно дякуємо отцю Станіславу Ірісiку СМ, який організував цю зустріч,  перекладачу – пані Галині Кришгаль  зі Львова, яка допомогла у спілкуванні з нашими гостями з Польщі та Тетяні Нагел, яка годувала смачними стравами  учасників реколекцій.     
Наталія Лопарєва
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (26.02.2012) | Автор: Наталія Лопарєва
Переглядів: 459 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]