MENU
Головна » Статті » Мої статті

РЕКОЛЕКЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

           З 11 по 12 березня у Пасторальному  центрі Перечинської римсько-католицької церкви зібралася молодь  з Перечина, Тур`я-Ремет, Оноківців, для реколекційної короткої зустрічі, для відпочинку  і для дружнього пізнання духовного життя.     
         Звичайно , все  почалось зі знайомства,  хоча всі ми, вже давно знайомі, бо вже зустрічаємось  неодноразово. Потім була служба Божа  на,  якій всі ми були з`єднані  молитвою до Бога. На столі чекала  нас смачна  вечеря,  яку приготувала  Яна  Круцей, якій ми звичайно допомагали. Після вечері ми пройшли по Хресній  дорозі в супроводі о. Олексія, о. Миколи та о. Антона. По поверненню  наш дорогий аніматор – Тиберій  приготував  нам перегляд  фільму  під  назвою  «Облава», який був знятий на реальних подіях режисером Розлін Бош. Після закінчення фільму  всі ми пішли готуватись до сну. На диво, всі ми заснули мирно, завдяки нашим аніматорам, з якими ми знайшли спільну  мову.  
Зранку ми всі приступили до молитви, а згодом і до самого сніданку. Чудові години перебування в Пасторальному  центрі підходили до кінця (ми завжди будемо їх згадувати з радістю). Також в  нас  на реколекційній  зустрічі були присутні три  іменинники, в яких на днях були дні народження, їх привітали тортом і теплими словами, яким вони щиро поділилися з усіма  присутніми. Тож бажаємо їм щастя, здоров`я  й Божої благодаті. Під  кінець о.Микола запитав у всіх присутніх їхні враження , і чи хотіли б ми й надалі продовжувати зустрічатись у такій  чудовій  атмосфері. Звичайно, всі були за  «обидвома руками» , а враження були позитивні на всі 100%. Всі ми були раді цій зустрічі, але  все  таки потрібно було прощатися і повертатися додому. Надіюсь всі були задоволені, і всі мичекаємо нових зустрічей! 
        Тож хочемо висловити щиру подяку організаторам збору : о. Антону, о. Миколі, о. Олексію, аніматорам – Тиберію Мендель,  Яні Круцей,  за чудово організований відпочинок для нас.

Марійка з Тур`я Ремети
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (26.02.2012) | Автор: Марійка
Переглядів: 217 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]