MENU
Головна » Статті » Мої статті

Реколекція для дітей

19 листопада в Пасторачному центрі Перечинської римсько-католицької церкви було дуже весело, адже там зібралась молодь Перечина та Т. Ремети на реколекційну коротку зустріч і веселий відпочинок. Зібрались ми, щоб в дружній атмосфері пізнати щось більше про духовне життя і як його правильно проживати на повну.

      В з` єднанні молитвою до Бога почалася наша зустріч. Отець Олексій коротенько ознайомив всіх нас з причиною організації таких зустрічей.

   Після Божої служби і смачненької вечері, яку нам так смачно приготувала Яна Круцей, ми пройшли вечірнім Перечином по Хресній дорозі в супроводі о. Олексія і о. Миколи. По поверненню, нас чекав приємний сюрприз – аніматор Тиберій підготував для нас перегляд веселого і смішного художнього фільму про звіряток і людей, для того щоб ми змогли розслабитись і в веселому і гарному настрої, підготуватись до сну.

     Ранком, на нас чекав дядя Вася на зарядку, після якої, обєднані любовю до Бога, ми прочитали молитву і приступили до трапези.

     Незабутні години перебування в Пасторачному центрі підходили до кінця. Отець Олексій провів з нами іспит совісті і сповідь.

  Насамкінець, аніматор Тиберій запропонував нам легенький спогад про минуле літо, коли ми відпочивали в таборі. З радістю на серці ми почали згадувати події в літньному таборі. Великою несподіванкою для нас всіх був черговий його сюрприз - на екрані кінопроектора, ми побачили веселе і цікаве слайд-шоу про наш відпочинок, під супровід гарної музики. Кожен з нас побачив себе, а радості, повірте -  не було меж.

      Хочеться висловити велику подяку організаторам збору о. Антону, о. Миколі, о. Олексію, аніматорам – Тиберію Мендель, Яні Круцей, Василю Круцей, Сергію Петерлін, за гарно організований відпочинок.

 

                                                                                         Аніматори Тиберій Мендель та  Яна Круцей

Категорія: Мої статті | Додав: mtv (26.02.2012) | Автор: Тиберій Мендель та Яна Круцей
Переглядів: 232 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]