MENU
Головна » Статті » Мої статті

ПЕРШЕ ПРИЧАСТЯ М. ПЕРЕЧИН

 «Блаженні ті, що на трапезу Агнця покликані»  

Чарівна атмосфера святкового костелу св. Августина в Перечині… Радісні погляди і посмішки прихожан…Навіть необізнаний гість, сьогодні легко міг здогадатися, що в нашому Храмі відбувається щось надзвичайне. Всі, затамувавши подих чекали і раділи за нас, першопричасників. Саме для такого свята, наш костел був уквітчаним пречудовим декором, дизайн якого з материнською турботою робили руки наших дорогих сестричок Алжбети і Сюзанни. Панувала тиша і всі молилися до Бога від всього серця і душі… Нам, першопричасникам, було особливо радісно, адже ми вперто і наполегливо йшли до цієї події, щоб вперше впустити в свої спраглі серця живого Ісуса Христа, під виглядом тіла і крові. Ніяк не можна на словах передати тріпотіння наших душ, які з нетерпінням чекали мить з’єднання з живим Ісусом. 
І ось, нарешті цей день настав і для нас… Урочисту Літургію провів о. Олексій Шевченко СМ, який впродовж тривалого часу віддавав для нас все, щоб ми сьогодні, 5-го  червня, змогли себе відчути во істину щасливими. Дякуючи йому, ми змогли глибше проникнути у впізнанні Таїнства Першого Причастя. В своїй проповіді о. Олексій СМ з акцентував свою увагу на тому, що його серце радіє разом з нашими, і щиро просив «…віддавайте любов до Ісуса всім, бо тільки в такому разі ви зможете ще більше приблизитись до Нього». Його переповнене серце радості за нас, підтвердила сльозинка щастя, яка зрадливо підкотилася до його очей.                                                                               
                            « Тіло моє – їжа правдива, 
                                                                             
                             І кров моя – правдивий напій»
                                                            
                                                            (Йо 6,55) 

… і ми відчули себе янголятками. Ми діти Христа, ми пишаємось цим! Від сьогодні ми в обіймах Ісуса і зробимо все для того, щоб любов його зігрівала наші серця кожну мить нашого життя!!!

 Від всього серця і душі ми дякуємо нашому дорогому о. Олексію Шевченко СМ за невпинну працю, за батьківську турботу, за Боже Слово, за те, що сьогодні ми нарешті змогли впустити в свої серця Живого Господа Ісуса Христа.                                     
« Ми молимось щиро, благаємо Бога                                      
 
Щоб рівно дорога вела Вас до Бога                                     
 
 Щоб вірно ви Богу служили,                                      

І ще багато років на світі прожили!»

 Низький уклін всім! Всім тим, хто переживав з нами радісну подію нашого життя. Дякуємо Господу і твердо віримо, що від сьогодні він став для нас єдиним Пастирем нашого життя.                                                                               

Першопричасники Римсько-Католицької                                                                              
 церкви св. Августина в м. Перечин.                                                                                                                         5.06.2011  року 

Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: ,
Переглядів: 330 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]