MENU
Головна » Статті » Мої статті

НЕЗАБУТНІЙ ДЕНЬ...
Є щось краще, ніж коли Ісус має перше місце в нашому житті? Певно,що ні! В неділю - 29.травня у костелі Святої Трійці у Великому Березному наші діти: Амінка, Камілка, Аня, Карінка, Павло, Юрко, Данік, Сашко, Женя та Володя перший раз прийняли свого найкращого друга - Ісусика у вигляді хліба й вина.
     Так, Ісус мав перше місце в їхніх серденьках! Згадуючи цю велику подію слід згадати о. Антона Єдінака СМ, який в суботу перед святом дітей висповідав їх. Після святої сповіді діти разом з отцем спалили листочки, на котрих були написані їх гріхи. В неділю свята служба відзначалася особливим хвилюванням дітей. Приємно було чути проповідь о. Антона, частина якої була адресована першопричастникам. Склалося враження, що отець говорячи до дітей промовляв до них їхньою мовою. Після Святого причастя діти всі разом сталі на коліна і дякували Ісусику, що прийшов до їхнїх сердець. При приготуванні цієї урочистості допомагали батьки та опікуни дітей, а також сестри св. Франциска, які працюють в цій парафії..

Молимося за першопричастників і за нас самих:

      Ісусе Христе, що перебуваєш у святій Євхаристії, Ти залишив нам згадку про свої муки та своє воскресіння, просимо Тебе, допоможи нам, щоб Твоє Тіло пожертвуване за нас додавало нам силу а Твоя Кров, вилята за нас, очищувала нас. Бо ти живеш і царуєш з Богом Отцем в спільноті із Духом Святим навіки вічні. Амінь.
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: Не відомо
Переглядів: 170 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]