MENU
Головна » Статті » Мої статті

НАША МОЛОДЬ ВІДПОЧИВАЄ

З 11 по 15 липня в м. Перечин – в Пасторачному центрі відбувся другий заїзд лагеру. Було нас багато - з Туря – Ремети, Перечина, Великого Березного. В понеділок ми всі приїхали в Перечин, де на нас вже чекали наші чудові вожаті - Яна Круцей і Тиберій Мендель. На початок ми всі познайомились, розповіли про своє захоплення, хто звідки приїхав... Далі нас поділили на команди, де вже всі разом поближче познайомились. Потім  в нас була Служба Божа, на якій о. Микола нас привітав з початком лагеру.  Не дивлячись  на дуже спекотну погоду, ми зібрались в похід, де ми  мали чудову нагоду спільно молитись святий Розарій, а також пікнік. Вечером ми повернулись до Пасторачного, де на нас вже чекала пошта. Вже втомлені від першого дня ми пішли спати. 

На ранок нас чекала зарядка, на якій не всі хотіли бути присутні. Цілий день  в нас проходили різні конкурси між командами, в яких перемогла дружба. В середу для нас приготували приємний сюрприз, ми поїхали до Невицького замку де мали змогу почути його легенду, як він був побудований і хто був його власник. Далі ми присіли біля річки і хлопці не втримавшись пішли купатись, а дівчата за ними – думаю, ми це ніколи не забудемо. Проходили також змагання  з футболу між дівчатами та хлопцями, в якому чесно перемогли дівчата. В четвер вечором   взяли хрест і пішли на Хресну дорогу, на якій кожен що – не будь пожертвував. Повернувшись,  в нас останній раз відбулась пошта, на котрій ми дуже весело посміялись. В тих листах ми один одному подякували за все добре і за тиждень прожитий разом.  Як буває за традицією, в останню ніч ніхто не спав. В п’ятницю всі з важкістю пішли на зарядку, проте весело до храму на молитву.   Після сніданку всі разом зібравшись, розповіли кому, що сподобалось, яке враження дістали за тиждень. Так і закінчився наш тиждень в Пасторачному. Всі сумували, що їдуть до дому, дівчата як за звичай плакали, всі ще попрощались і роз’їхались додому. Ніколи не забудемо цього тижня який провели разом!!! 

Дякуємо нашим вожатим Яні Круцей та Тиберію Менделю, які організували наш чудовий відпочинок! Також дякуємо нашим чудовим поваркам "теті" Тані та сестрі Алжбеті за смачні страви. Особлива подяка Анні Григорєвій, яка грала і співала разом с нами на Службі Божій, Отцеві Миколу та Антону, за гарно проведений час! 

Всім велика подяка, хай Господь Бог вас оберігає!!!

 

Яна Повхан із Турії - Ремета
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: Яна Повхан
Переглядів: 321 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]