MENU
Головна » Статті » Мої статті

Христос родився
Радісна Віфлеємська новина за коротеньку мить облетіла весь Божий Світ – народився Ісус!!! Ангели на небі радіють, народ веселиться і передає цю чудову звістку з вуст у вуста.

        Не обминула ця новина і наше чудове містечко – Перечин. Цьогорічна різдвяна ніч не принесла нам снігу, на небі скупчилися хмари, але в цю мить, кожен з нас зміг побачити чудову зіроньку, яка пробиваючи своє сяйво через хмари, запускала свої промінці, радісно сповіщаючи народження Спасителя. Молодь нашого костелу, незважаючи на дощ, розповсюдила радісну новину, заходячи до кожної хати сповістити про народження Ісуса, вихваляючи його колядками і веселими звонами.

       Вірники римсько-католицької церкви св. Августина в Перечині, радісно підхопили цю звістку і зібралися о півночі в своєму Храмі розділити радість народження маленького Ісусика у молитвах до Бога.
Святу мессу відправив о. Микола Добра CM, який радісно привітав своїх парафіян словами «Христос родився!!!» В своїй проповіді, отець Микола з акцентував увагу прихожан на святість і величність цієї події, примусивши, тим самим, всіх нас повернутися в думках в цю славну історичну ніч, до Віфлеєму, де Мати Марія народила свого Сина, нашого Спасителя Ісуса Христа.
        Святковість месси переповнювала душі, а радість народження маленької дитинки окутала серця всіх вірників. Молитвами до Бога з’єднувалися почуття, плекалася віра і надія…
А в темному небі продовжувала палати Різдвяна зіронька… 
Про появу небесного вісника в небі, у своїй проповіді роз’яснював і о. Антон Єдїнак CM, мотивуючи це тим, що в кожному «темному місті» проявиться вогник радості, якщо цього захотіти. Ісус з’являється всюди, особливо там, де «темно», де біда… Своєю безмежною любов’ю він спроможний розбудити радість і надію на добро, оселиться в кожному «темному» містечку людського серця… 

       Христос родився!!! Заспіваймо йому!!! Веселим переспівом колядок закінчувалася свята меса. Вони звучали з вуст вірників, в супроводі органу, на словацькій, українській і венгерській мовах, сповіщаючи всім про народження нашого Спасителя, величаючи його Матір, Пресвяту Богородицю Діву Марію. 
      Величність і святковість історичної події продовжувалась. Вірники костелу, з колядою на вустах зібралися біля Храму, а наші міністранти продовжували величати славність народження, запалюванням різнокольорових небесних ліхтариків мрій. Одна за одною злітали чудові кульки, а ми, вірники, спостерігаючи за їхнім злетом до неба, в думках дякували Богу, за його доброту і просили в нього благословіння, злагоду, віру і любов…
Шануйтеся люди!!!

Христос родився!!! Славімо його!!! 


Микович Марта

Категорія: Мої статті | Додав: mtv (26.02.2012) | Автор: Микович Марта Микович Марта Мико
Переглядів: 352 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]