MENU
Головна » Статті » Мої статті

ДО ОТЦЯ НЕ ПРИХОДИТЬ НІХТО, ЯКЩО НЕ ЧЕРЕЗ МЕНЕ.

Стати на крок ближчими до правди, до спасіння ми змоголи у літньому дитячому таборі у місті Перечині. З 18 по 22 липня християнська молодь із Тур'ї Ремети, Перечина та Великого Березного мала нагоду з користю для своєї душі провести вільний час. Пятиденна програма передбачила не лише нові знайомства та розваги, а й змістовне релігійне повчання. Кожного дня ми бували на службах Божих, читали Святе Письмо,проводили катехизи і просто молилися.Також у нас випала нагода пройти Хресною дорогою.У щоденних читаннях кожен зміг знайти щось, що стосується власного життя, власних переживань та сподівань. 

Звичайно було і багато розваг.Ми ходили на річку та стадіон, де проводили різні естафетита змагання, кожного вечора разом дивилися різні фільми, грали в ігри. Надзвичайно захоплюючим виявився пікнік у Лумшорах. Навіть живучи у Карпатах, їх краса не перестає дивувати, і побачивши ті чудові водоспади ми незмогли стриматись і пострибали у воду)) Цікава гра з пошуком підказок, які були заховані по всьому Перечині змусила прикласти не абияких зусиль. Нам довелося пробігти напевно декілька кілометрів у пошуках підказок які вкінці привели до солодкого призу, якому всі дуже зраділи:) Можу сказати, що кожен з відпочиваючих провів ці незабутні п'ять днів у дружбі та любові. 

Всі проявили доброзичливість, небайдужість та взаємну допомогу. З радістю можу підтвердити, що і серед сучасної молоді є ті хто насправді вірить у Бога, і ця віра об'єднує нас в одну велику дружню сім'ю. P.S. Велику подяку висловлюємо всім хто допомагав нам всі ці пять днів, зокрема неперевершеній кухарці тьоті Тані, яка не давала нам померти з голоду:) Семінаристу Павліш Сергію, який був аніматором, і ніколи не давав засумувати молоді:) Та найбільшої похвали звичайно заслуговує наш улюблений отець Антон. Він той, хто дав змогу зібратися нам разом, той хто веде нас шляхом правди і любові:) 

Дякуємо всім вам від щирого серця, ваша любов і віра дає нам надію на майбутнє)) 
                                                Ми вас дуже любимо:)) 

Вероніка Мороз
Категорія: Мої статті | Додав: mtv (27.02.2012) | Автор: Вероніка Мороз
Переглядів: 253 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]