MENU
Головна » Статті » Мої статті

День старих та хворих - В. Березний 2012 р.

   

 Надворі  лютий мороз, а нам вірникам римсько-католицького костела Святої Трійці у Великому Березному тепло й затишно.

    4-го лютого 2012 року в нашому костелі відбулася Свята Євхаристія вділялося єлеопомазання хворих людей похилого віку, а також хворих молодих людей.

    Після закінчення служби нас всіх запросили на фару, де на нас всіх чекала приємна несподіванка.

   Наші священики: о. Антон та о. Микола, сестрички Анна, Кларіса, Міхаела накрили для нас розкішний солодкий стіл.

    Все було придумано заздалегідь, бо серед нас були такі, які не змогли би в таку погоду добратися  до храму. Окремих з нас привезли до храму, а після закінчення гарної урочистості відвезли додому.  Низький уклін вам за вашу доброту , турботу, щедрість та любов.

    Було нас тут присутніх понад 50 людей. Крім цього для нас співали словацькі та українські пісні ансамбль «Ліптаки» та дуже гарно  танцювала група ансамблю.

    Важко передати словами на скільки ми вдячні нашим отцям та сестрам за турботу з якою вони піклуються про нас.

  Такі зустрічі вже стали традиційними, що свідчить про те, що про нас не забувають. Ми не самотні в цьому одинокому світі!

   Дякуємо за все, що ви зробили і робите для нас грішних. Нехай Божа Мати і Дух Святий охороняють Вас на цій життєвій дорозі. Нехай Бог дарує Вам щасливе довголіття.

                                                                                          04.02.1012 року Матейко М.

   

    

 

  

                                        Літургія присвячена помазанню хворих.

 

    04 лютого 2012року у нашому храмі «Пресвятої Трійці» відбулася Свята Літургія, на якій вділялося помазання хворих та людей похилого віку.

    Незважаючи на те що на дворі було дуже холодно, на Службу Божу прийшло багато людей. За годину до початку літургії  Всі бажаючі мали змогу прийняти таїнство сповіді у о. Антона, а  в цей час о. Микола та с. Міхаела підвозили людей похилого віку. Служба Божа проходила дуже урочисто, тому що її прикрасив, своїм співом, молодіжний хор під керівництвом с. Анни та Кларіси.

   В своїй проповіді о. Антон наголосив, щоб люди читали Біблію і дотримувалися 10 божих заповідей, заохочував їх до молитви та наголошував на тому, що люди похилого віку  є важливими для своєї родини, а також для парафіяльної спільноти, адже вони присвячують весь свій вільний час Богу.

   Після закінчення Служби Божої, всіх присутніх наші отці та сестрички запросили на фару де для нас приготували солодкий стіл.

  Там для нас виступив самодіяльний народний хор «Ліптаки» в репертуарі якого були народні пісні.

  А на закінчення всі разом заспівали «Многая літ» на українській та на словацькій мові. На пропозицію керівника хору Руслани Куртанич, щоб бажаючі із людей похилого віку заспівали, відізвалася Юлія Петракова, яка заспівала «Чи то дзвони дзвонять, чи то орган грає», та Ганна Баник, яка проспівала пісню «Ой зелена верховина».

  Після закінчення концерту, всіх хворих та Немічних наші отці та сестрички порозвозили додому, за що люди були їм дуже вдячні. Низький Вам уклін від усіх нас!

 

                                                                                                 Баник Ганна Іванівна

 

Категорія: Мої статті | Додав: Anton (05.03.2013) | Автор: Антон
Переглядів: 200 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]